logotyp
Login

Montáž a servis

Moudří z dávných dob zaznamenali : "Udělej ukvapené rozhodnutí, a pak budeš mít dostatek času toho litovat"

Kolektory jsou řešením na dlouho. Možná Vaše dítě chodí do školky, ale kolektory, které dnes namontujete, mu budou ohřívat vodu ještě v době, kdy bude mít vlastní děti ve školce - Vaše vnuky.

Je jistě myslitelné si kolektory instalovat svépomocí. Ve snaze ušetřit si možná najdete nějakého asijského dodavatele. My máme ke kolektorům profesionální vztah. Montujeme je lidem proto, aby ročně ušetřili desítky tisíc, a současně snižovali závislost Evropanů na dovozech energií.

Těm z Vás, kteří jsou si vědomi nemalého přínosu instalovaného topného výkonu, chceme poskytovat kvalitní návrh, montáž i servis za rozumné ceny.

Střecha, kotelna, teplá voda

Naši technici jsou vybaveni horolezeckými a dalšími pomůckami k bezpečné práci na Vaší střeše.

Naši odborníci mají školení na vytápěcí systémy, dovedou spočítat potřebné kapacity toho, co už máte, a toho, co budete potřebovat. Vědí, kde pro Vás nejvýhodněji nakoupit vybrané součásti.

Když spustíte čerstvě instalovaný systém, můžete se na nás kdykoli obrátit. Jsme připraveni Vás podporovat teď i po letech úspěšného provozu.

Jiné druhy
V současnosti jsou nejznámější ploché nevakuové kolektory. >>


Vakuový
Tedy kolektory sesbírají velmi spolehlivě energii >>


Za kolik let
Tahle otázka je zásadní, ale docela těžká. Na těchto >>


Copyright www.solarni-ohrev.cz

Created by © 2008 - 2010 ALS-Euro s.r.o. - další informace a ceny stránek, tvorba www stránek pro školy a školky
ALS-Euro s.r.o. - Tvorba www stránek a internetových obchodů

Doporučujeme::
Apartmány Rokytnice nad Jizerou | Šperky, náušnice, bižuterie | Robotické vysavače, hračky, přikrývky a polštáře, povlečení, zverimex a chovatelské potřeby | Tvorba webových stránek |