logotyp
Login

Perspektivnost pro mě

Je dnes (pro mne) ta správná doba začít s kolektory?

Je jisté, že každý musí v životě uplatňovat priority. Pro někoho je prioritní sport, a věnuje většinu svých prostředků a času do svého sportu. Další se věnuje kariéře, nebo náboženskému poslání.

"A co já?", řeknete si.

Většina lidí se potřebuje mýt v teplé vodě, a za její ohřev musejí platit. Většina lidí v chladném období v naší zemi musí topit, a za vytápění také musí platit. Pokud bydlíte v nájemním, nebo státním bytě, asi kolektory nebudou pro Vás.
Pokud bydlíte ve svém domě, nebo aspoň ve svém bytě uvnitř činžovního domu, určitě svůj pohled nasměrujte ke kolektorům.

Lidé, kteří vlastní dům, v něm obvykle chtějí bydlet po desetiletí. Můžete si zvolit dvě strategie: Napřed si zařídíte veškerý luxus uvnitř domu, a po celou dobu zařizování budete platit za drahé teplo, a nakonec se pustíte do kolektorů. Nebo si napřed pořídíte kolektory, a ty vám uspoří cca 10 000,- ročně, takže si snáze doplníte původně zamýšlený luxus.

Rozhodnutí je na Vás.

Jiné druhy
V současnosti jsou nejznámější ploché nevakuové kolektory. >>


Vakuový
Tedy kolektory sesbírají velmi spolehlivě energii >>


Za kolik let
Tahle otázka je zásadní, ale docela těžká. Na těchto >>


Copyright www.solarni-ohrev.cz

Created by © 2008 - 2010 ALS-Euro s.r.o. - další informace a ceny stránek, tvorba www stránek pro školy a školky
ALS-Euro s.r.o. - Tvorba www stránek a internetových obchodů

Doporučujeme::
Apartmány Rokytnice nad Jizerou | Šperky, náušnice, bižuterie | Robotické vysavače, hračky, přikrývky a polštáře, povlečení, zverimex a chovatelské potřeby | Tvorba webových stránek |